Uygulamakta olduğumuz süreç iyileştirme ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ile en yeni standartlara uygun üretim gerçekleştirmekteyiz. Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin sürdürülebilir kontrolü çok önemlidir ve periyodik olarak kendi bünyemizdeki ve harici denetçiler tarafından denetlenmektedir.

Kalite Güvence prosedürlerimiz ve süreçlerimiz, kaliteden ödün verilmemesini ve sürdürülebilmesini sağlamak için gereken tüm eylemleri kapsayan bir kılavuz görevi görmektedir Grup İmaj, ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek için prosedürlerini ve süreçlerini sürekli iyileştirmeye odaklanmış bir politika izlemektedir.

Ürünlerimizin mümkün olan maksimum hizmet ömrüne ulaşmasını sağlamak amacıyla uluslararası geçerli belgelere sahip en yüksek kalitede bileşenler kullanmayı tercih etmekteyiz.

Isı yönetimi armatürlerimizin geliştirme sürecinde önemle üzerine çalıştığımız konuların başında gelmektedir. Yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımına ek olarak, armatürlerin içinde optimum sıcaklık koşullarını sağlamak için yazılım destekli geliştirmeler yapmaktayız böylece LED modüllerin maksimum sıcaklıklarının çok altında kalması sağlanmaktadır.

LED modüllerimiz, en az 50.000 çalışma saatlik bir hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Ancak ortam sıcaklığına bağlı olarak bu değerler önemli ölçüde daha üzerine çıkılabilmesi mümkündür.