Grup İmaj Aydınlatma 1996’dan bu yana dış aydınlatma çözümleri sunan, aydınlatma sektöründe öncü firmalardan biridir. Kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı üretimi ile sürekli gelişen, değişen ve dinamik yapısıyla yollarımızı aydınlatmaya devam eden Grup İmaj Aydınlatma,  Symetry Point markası ile yıllık 1.000.000 adet konvansiyonel yol aydınlatma armatürü üretimi kapasitesi ile TEDAŞ’ların en büyük tedarikçileri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte İtalya ve Almanya başta olmak üzere 30’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz .Partner firmamız ile LED dönüşümleri gerçekleştirilmektedir.

Avrupa’nın en büyük Havalimanı projesi olan İstanbul Havalimanı için özel olarak tasarlanan ürünümüz ile çevre, yol, viyadük, açık otopark ve tünel aydınlatmalarında çözüm sağlamaktadır.

Firmamız, sahip olduğu uluslararası sertifikalarla, bir Türk markası olarak, yerli malı üretimini başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç etmektedir.  İş ortaklarına teknik danışmanlık ve proje danışmanlığı sunan firmamız, profesyonel yönetim kadrosu, 10 kişilik Ar-Ge ekibi ve yaklaşık 200 personeli ile  2 ayrı fabrikada üretim yapmaktadır.

Grup İmaj Aydınlatma, toplam müşteri maliyetinin en düşük olacağı çözümler üreten, hızlı hizmeti sayesinde müşterilerine “problemsizlik” sunan, Ar-Ge odaklı bir teknoloji şirketidir.